Дизайн сайта

Дизайн каталога

Екскаватори JBL в оренду: найвигідніші умови в «Бестбуд»

Потрібна малогабаритна землерийна техніка, щоб виконати роботу в умовах обмеженого простору (у гаражах, підвалах, на будмайданчику)? Оптимальний варіант - оренда екскаватора JBL. Попри свої компактні розміри, цей механізм відмінно впорається з поставленими завданнями.

Про прокат спецтехніки JBL на вигідних умовах ви можете домовитися в «Бестбуд». Телефонуйте в зручний час і оформляйте замовлення. Ми надамо екскаватор, коли вам треба за будь-якою адресою у Київській області.

Ціна

Вартість оренди екскаватора JBL

4 години - 4200грн
+1 година - 800грн
8 годин - 5600грн
1 км - 35грн

Замовити  екскаватор JBL

Оренда екскаваторів JBL

У комунальному та сільському господарстві, на виробничих майданчиках і будівельних об'єктах - екскаватори знайдуть широке застосування. Однією з кращих по надійності вважається спеціалізована техніка англійського бренду JBL. Компанія займається випуском екскаваторів більше 70 років, не перестаючи розвивати і вдосконалювати лінійку продукції. До спецтехніки пред'являються особливі вимоги по безвідмовності, продуктивності і функціональності. Екскаватори JBL не лякають бездоріжжя і сипучі грунти.

Однак, якщо земляні роботи потрібно провести разово, немає сенсу витрачати більшу суму коштів і купувати екскаватор JBL. Можна орендувати його в «Бестбуд» за доступною вартості. Вся техніка, яка надається компанією в прокат, є технічно справною і не потребує обслуговування, ремонту.

Переваги екскаваторів JBL

Оренду малогабаритної землерийної техніки JBL в компанії «Бестбуд» ви можете оформити в будь-який зручний для себе час. Вартість прокату залежить від кілометражу до об'єкта, де буде використовуватися екскаватор, і кількості годин роботи. Щоб обговорити умови співпраці, варто зателефонувати з менеджерами компанії «Бестбуд».

Переваги оренди екскаваторів JBL наступні:

 • Малогабаритна спеціалізована техніка може використовуватися в умовах обмеженого простору (на будівельних майданчиках, в гаражі, підвалі та ін.).
 • Достатня потужність і функціональність, що дозволяє механізму оперативно справлятися з поставленими завданнями.
 • Завдяки модернізованому двигуну, наявності додаткового захисту ходової частини техніка JBL може використовуватися для розробки мерзлих ґрунтів, при роботі на нерівних дорогах і схилах, руйнуванні старих будівель, транспортування будматеріалів при використанні на відвалах.
 • В автопарку представлені різні екскаватори JBL (малого / середнього класу, з різним об'ємом ковша і робочою вагою, колісні і гусеничні гідравлічні). Ви зможете вибрати техніку, яка підходить в конкретному випадку.
 • Використання екскаваторної техніки істотно скоротить потреби в ручній праці. Крім того, більшість операцій проводяться в статичному положенні, що позитивно позначиться на безпеці учасників процесу.

Звертайтеся в «Бестбуд», щоб на вигідних умовах орендувати екскаватор JBL. 

Чим вигідна оренда екскаватора?

Звернувшись до нашої компанії, ви зможете орендувати точний і ефективний механізм, який дозволить мінімізувати витрати ручної праці і вирішити ряд завдань:

 • установка дорожніх знаків, огороджень;
 • копка траншей;
 • прокладка трубопроводів, кабелів в умовах міської забудови;
 • благоустрій паркових зон;
 • аварійно-рятувальні роботи;
 • частковий демонтаж;
 • розкопки та ін.

Агрегати відрізняються високою маневровістю, економною витратою палива і простотою управління. Їх можна використовувати там, де не розвернутися великій спецтехніці.

Звертайтеся до наших фахівців, щоб проконсультуватися і домовитися щодо оренди міні-екскаватора.

Оренда екскаватора JBL: Біла Церква, Рокитне, Київська область.

 

Ми у Фейсбуці: