Дизайн сайта

Дизайн каталога

Оренда самоскидів без посередників

Самоскид 40 т - не та машина, про яку мріють автолюбителі. Однак, під час виконання будівельних робіт, транспортування різних вантажів (будівельних, сипучих матеріалів) без неї не обійтися. Купувати спецтехніку і обслуговувати немає сенсу, якщо вона потрібна на короткий період часу. У цьому випадку оптимальним варіантом буде оренда самоскида.

Ціна

Вартість оренди самоскида

4 години - 5000грн
+1 година - 1000грн
8 годин - 9000грн

Замовити Міні-погрузчик

Взяти в прокат спецтехніку в Київській області пропонує «Бестбуд». Наша компанія готова надати вам в оренду технічно справну спеціалізовану техніку на будь-який період. Зателефонуйте фахівцям «Бестбуд», щоб обговорити умови прокату і орендувати самоскид 40 т.

Економія коштів на оренді самосвала

Ключова перевага оренди спецтехніки, в тому числі і самоскидів, - економія коштів. Вам не потрібно замислюватися про придбання машини, її обслуговування або ремонт. Транспорт готовий до використання. З його допомогою ви зможете перевезти фактично будь-які вантажі. Взявши в оренду самоскид 40 т, можна організувати доставку:

  • будівельного сміття;
  • сипучих компонентів (річкового піску, гранітного щебеню та ін.);
  • снігу в зимовий час та ін.

Оренда самоскида актуальна, коли потрібно виконати відсипання доріг, перевезти продукцію споживачам, перевезти ґрунт та ін. Звертайтеся до «Бестбуд», наші фахівці зроблять індивідуальний розрахунок.

Ми у Фейсбуці: