Дизайн сайта

Дизайн каталога

Оренда Маніпулятора

5, 10, 15, 25 т

Маніпулятори для перевезення та вантажно-розвантажувальних робіт

Треба виконати доставку великогабаритних вантажів або вантажно-розвантажувальні роботи, а власної спецтехніки немає в наявності? Ситуацію можна вирішити. Ви можете замовити послуги маніпулятора в «Бестбуд». Наша компанія має великий парк спеціалізованої техніки, в тому числі і маніпулятори вантажністю 5, 10, 15, 25 тонн. Надаємо послуги на території Київської області. Звертайтеся, в нас сучасний і технічно справний транспорт. Ціни у «Бестбуд» вас приємно здивують!

Ціна

Вартість оренди маніпулятора

4 години - 2800грн
+1 година - 600грн
8 годин - 5000грн
1 км - 25грн

Автоманіпулятор на вигідних умовах

Послуги крана-маніпулятора незамінні, коли потрібно здійснити перевезення гаражів, різного устаткування або будматеріалів. На відміну від самоскидів і погрузчиків, маніпулятори не тільки виконують доставку, а й допоможуть під час розвантажувальних робіт. По суті, ця чудо-машина об'єднала у собі функції і вантажівки, і погрузчика.

Вигоди використання маніпулятора очевидні:

  • висока маневровість машини;
  • виконання широкого спектра функцій (перевезення, навантаження/розвантаження);
  • суттєва економія.

Ми пропонуємо орендувати маніпулятори, які встановлені на базі сучасних машин. Вони відрізняються вантажністю і довжиною бази. Звертайтеся, наші фахівці допоможуть підібрати той варіант, який підходить в конкретному випадку. Консультації безкоштовні!

Оренда Маніпулятора у Київський області

Останні кілька років дуже популярною стала доставка будівельних матеріалів, а також будь-яких інших об'ємних і великовантажних товарів, автомобілями з кранами-маніпуляторами на борту, які часто називають просто маніпулятор . Маніпулятор - це гідрокран на борту вантажного автомобіля. Існує безліч різних автомобілів, оснащених краном-маніпулятором. В основному, роль маніпулятора полягає в доставці і вивантаженні матеріалу на об'єкт. А якщо стріли крана-маніпулятора достатньо для того, щоб поставити необхідний матеріал на потрібну довжину, то з його допомогою можна здійснювати монтаж потрібних виробів.

Робота для крана маніпулятора.

Маніпулятор є незамінним помічником при перевезенні магазинчиків, будок, металовиробів. Також дуже зручно доставляти цим пристроєм великі дерева, дрова і т.д. Для перевезення будівельних матеріалів для капітального будівництва використовуються, в основному, великі вантажні автомобілі. Це прямо пов'язано з великовантажними та габаритними матеріалами, такими як плити перекриття, фундаментні блоки ФБС, тротуарна плитка на піддонах, газобетон на піддонах, цегла на піддонах, черепиця, колодязні кільця і т.д.

Замовити в оренду маніпулятор  5, 10, 15, 25 т

Ми у Фейсбуці: