Дизайн сайта

Дизайн каталога

  • Продаж / послуги
  • Будиночок для колодязя

Домік для криниці

Хочете, щоб колодязь не псував зовнішній вигляд дачного або садового ділянки, а навпаки був прикрасою і стильним елементом ландшафтного дизайну? Тоді Вам потрібен будиночок для колодязя. Незвичайний цоколь, оригінальний дах, і колодязь стане справжньою родзинкою Вашої садиби! При цьому, крім естетичної функції, будиночок для колодязя несе ще й функціональну, адже він зберігає джерело води від зовнішнього забруднення.

Вершки на криницю 

Придбати будиночок для колодязя

Особливості доміка для колодязя

У місцях, де відсутнє центральне водопостачання, часто встановлюють колодязі для забезпечення водою для пиття і господарсько-побутових потреб. У відкритий резервуар можуть потрапляти комахи, гілки та листя, атмосферні опади. Пити неочищену воду з такого колодязя не можна, потрібна додаткова фільтрація, а іноді - і ефективна дезінфекція.

Накриття для криниці

Завдяки встановленню будиночка ви зможете захистити колодязь від різного сміття. Це гарантує безпечне використання води. Плюс до того - будиночок не дозволить потрапити в колодязну воду сонячним променям. Відповідно, в ній не будуть розвиватися хвороботворні організми і бактерії. У зимовий час будиночок запобіжить замерзанню води. Також рекомендується задуматися про установку такої конструкції сім'ям з маленькими дітьми. Резервуар буде закритий від зацікавлений дитячих очей і у малюка не буде спокуси залізти туди. Це може запобігти біді.

Переваги установки доміка для колодязя

Компанія «Бестбуд» пропонує широкий асортимент будиночків для колодязя. Ви можете вже зараз ознайомитися з каталогом готових виробів і задати запитання або оформити замовлення.

З основних достоїнств будиночків для колодязів можна відзначити наступні:

  • Висока якість. Всі вироби виконані з міцних і надійних матеріалів, яким не страшні зовнішні впливи і високі механічні навантаження;
  • Презентабельний зовнішній вигляд. Будиночки для колодязя стануть справжньою прикрасою вашого присадибної ділянки. Вони відрізняються привабливим дизайном і лаконічно впишуться в ландшафт.
  • Швидкий монтаж. На установку будиночків для колодязів не буде потрібно багато часу. За необхідності монтаж ви зможете виконати самостійно.

Звертайтеся, ми подбаємо про оперативну доставку будиночків для колодязя Київська область за вказаною адресою.

Придбати будиночок для колодязя

Придбати будиночок для колодязя Рокитне

Ми у Фейсбуці: