Дизайн сайта

Дизайн каталога

  • Продаж / послуги
  • Блоки, шлакоблоки, газоблоки

Придбати шлакоблок та кірпіч у Київської області

Ви напевно давно помітили, що на даний момент будівельні блоки - затребуваний матеріал. У містах та селах з них будують: гаражі, котеджі, особняки, магазини, майстерні, господарські будівлі та  великі промислові будівлі,  магазини, торгові центри і навіть житлові будинки.  Хоча, на мою думку, житлові будинки краще будувати з газоблока. До речі газоблок, піноблок та інші будівельні матеріали ми вам можемо доставити і розгрузити так - як вам буде зручно!

Але виготовляємо ми шлакоблок. Їх розмір 20х20х40. На 1 квадратний метр іде 12,5 штук.Вага одного блока 19,5 кг;  одного піддона 1400 кг. У піддоні 72 блока. Для зручності клієнтам є піддони по 74 шт, 90, 50, 60. Вони легкі  та зручні в укладкі.

Чому варто віддати перевагу будівництву з шлакоблоку?

Сучасні будівельні блоки - гарна альтернатива таким традиційним матеріалам, як цегла або дерев'яний брус. Використовуючи шлакоблоки, можна закінчити будівництво швидше і з мінімальними фінансовими витратами.

З ключових технічних характеристик можна відзначити:

  • вогнетривкість, що дозволяє зберегти споруду в разі загоряння і не дати полум'ю швидко поширитися;
  • прийнятна вартість (якщо порівнювати з дерев'яними або глиняними аналогами, шлакоблоки обійдуться набагато дешевше);
  • довговічність (строк експлуатації сучасних будівельних блоків мінімум 50 років);
  • простота укладання, що дозволяє вести будівельні роботи самостійно, не вдаючись до допомоги бригади майстрів.

Звернувшись до нашої компанії, ви можете розраховувати на безкоштовну консультацію. Досвідчені менеджери зроблять індивідуальний розрахунок конкретно для вашого об'єкта і допоможуть з оформленням онлайн-замовлення на bestbud.com.ua. З огляду на те, що ми є виробниками сучасних будівельних блоків, ви можете бути впевнені в швидкому виконанні замовлення (незалежно від обсягу поставки).

Що стосується доставки будівельних матеріалів, то це питання ми беремо на себе. В наявності є вся необхідна техніка для оперативного перевезення замовленого шлакоблоку на об'єкт.

2010
2020
2030
204
205

Ми у Фейсбуці: