Дизайн сайта

Дизайн каталога

  • Продаж / послуги
  • Вантажні перевезення

Вантажні перевезення

Вантажні перевезення по Київській і Черкаської області

Наша компанія Бестбуд гарантує вам швидку і цілісну доставку різних товарів. Так як ми знаем все основи планування перевезень і організаціі праці, технічіскее умови навантаження і кріплення; правила техніки безпеки при вантажно-розвантажувальних роботах. Навантаження, перевезення та розвантаження будівельних вантажів, будматеріалів (бруківка, цегла, фундаментні блоки, плити, газоблоки, арматура та ін.), промислового обладнання, металоконструкцій по Київській і Черкаської області.

Ціна

Вартість вантажних перевезень

20,64 грн/км
8 годин - 4000грн

Замовити Вантажні перевезення

Оренда техніки без посередників.

Замовлення спецтехники у Київский області.

Вантажні перевезення Біла Церква, Рокитне.

Вантажні перевезення по Київській області

Потрібно оперативно перевезти будівельні матеріали, промислове обладнання або металоконструкції по Київській області? Щоб все пройшло бездоганно, зверніться до професіоналів. Наша компанія «Бестбуд» пропонує швидкі і недорогі перевезення різних товарів. Забезпечимо безпеку вантажу, підберемо відповідний вид транспорту, продумаємо маршрут і організуємо вантажно-розвантажувальні роботи. Досвідчені менеджери в індивідуальному порядку розрахують вартість перевезення як дрібної, так і великої товарної партії.

Чому варто замовити перевезення вантажів в Бестбуд

Замовивши перевезення вантажу у професійних виконавців, ви можете розраховувати на такі гарантії:

  • Збереження цілісності вантажу. Наші фахівці досконально знають особливості планування перевезень та організації праці, технічні умови навантаження і кріплення, правила техніки безпеки під час вантажно-розвантажувальних робіт.
  • Вибір оптимального маршруту для швидкого і акуратного перевезення.
  • Оперативне інформування про місце знаходження транспортного засобу.
  • Доступна вартість послуг. Ви можете звернутися до наших фахівців для попереднього розрахунку вартості послуг.

Ціна залежить від кількості кілометрів шляху. Крім того, є можливість вибрати погодинний тариф. У «Бестбуд» ви недорого замовите перевезення по Київській області на спеціальній техніці різних вантажів:

  • негабаритних;
  • небезпечних;
  • будівельних матеріалів;
  • промислового обладнання тощо.

Приватні особи, представники малого та середнього бізнесу, постачальники і виробники можуть звернутися до «Бестбуд» і без посередників замовити послуги вантажоперевезення. У парку нашої компанії представлені автомобілі високої тоннажності. У межах міста або по області вантаж буде доставлений в обумовлені терміни. «Бестбуд» забезпечить усі гарантії, організує перевезення в межах правил.

Ми у Фейсбуці: