Дизайн сайта

Дизайн каталога

  • Оренда спецтехніки

Оренда техніки 

Для виконання окремих видів будівельних робіт необхідні спеціальні механізми і пристрої, технічні можливості яких, дозволяють швидко й ефективно виконати необхідний обсяг робіт. Коротко такі механізми і пристрої зазвичай називають - спецтехнікою. Сьогодні ринок спецтехніки наповнений різними, оригінальними машинами здатними виконувати величезний перелік видів будівельних робіт. Це різноманітні навантажувачі, екскаватори, маніпулятори, самоскиди й безліч інших видів спецтехніки.

Маніпулятор

Фронтальний погрузчик

Міні екскаватор

Міні погрузчик

Оренда техніки в Київській області

Процес будівництва, як правило, вимагає проведення цілого комплексу будівельних робіт. Це означає, що для ефективного виконання робіт буде потрібно кілька видів спецтехніки. Однак придбання навіть однієї одиниці спецтехніки справа дуже дорога. Що потім робити з придбаним парком такої техніки після закінчення будівництва, якщо далі не передбачається подібні види робіт? Для невеликих підприємств у таких випадках оренда спецтехніки на багато вигідніше, ніж її придбання. Оренда спецтехніки дозволяє заощадити досить істотну суму коштів.

Замовлення техніки

У разі оренди спецтехніки, замовник отримує необхідний комплект спецтехніки, що відповідає технічним вимогам. Питання термінів роботи спецтехніки, її технічного обслуговування, вартості оренди, права та обов'язки сторін обумовлюються заздалегідь у договорі оренди. Після закінчення робіт, якщо це не обумовлено окремо в договорі оренди, для замовника відпадає необхідність облаштування місця для зберігання спецтехніки.

Раціональність, зручність і економічність оренди спецтехніки перевірена й підтверджена досвідом багатьох невеликих будівельних компаній і приватних забудовників. Орендуючи спецтехніку замовник отримає й необхідні консультації з фахівцями з експлуатації наданого обладнання.

 

Ми у Фейсбуці: