Дизайн сайта

Дизайн каталога

Міні-погрузчики: надійні помічники у виконанні вантажно-розвантажувальних робіт

Необхідність виконання вантажно-розвантажувальних робіт в умовах обмеженого простору - складне завдання. Вирішити його допоможе оренда міні-навантажувача. Ця компактна спецтехніка дозволить виконати всі необхідні операції навіть в умовах обмеженого простору магазинів або складів. Має невеликий зовнішній радіус повороту.

Ціна

Вартість оренди Міні-погрузчика

4 години - 2000грн
+1 година - 500грн
8 годин - 4000грн

Замовити Міні-погрузчик

 

Як вибрати міні-навантажувач

«Бестбуд» намагається задовольнити всі вимоги замовників і пропонує для оренди різні міні-навантажувачі, які призначаються для роботи на виробничо-будівельних об'єктах, а також можуть використовуватися в умовах обмеженої забудови.

Під час вибору моделі потрібно звернути увагу на:

  • технічні характеристики (потужність, вантажопідйомність тощо);
  • комплектацію (наявність додаткового навісного обладнання, наприклад, кранового стріли або гідромолота).

Зверніть увагу на те, що вся техніка призначається для роботи у всесезонне режимі. «Бестбуд» надає міні-навантажувачі відомих брендів, які користуються попитом завдяки хорошій керованості, маневреності, економічності і надійності.

Наша компанія пропонує прості умови оренди спецтехніки з оплатою почасово. Ви можете розраховувати на оперативну і точну доставку машини на об'єкт, прозоре ціноутворення. Всі міні-навантажувачі надаються технічно справними і повністю готовими до роботи.

Взявши в оренду спецтехніку, вам не доведеться витрачати кошти на її обслуговування, ремонт і зберігання. Оплата ведеться виключно за фактичне використання, тобто нормогодини.

Компанія «Бестбуд» надасть міні-навантажувачі в оренду на вигідних умовах. Географія обслуговування - Київська область. Телефонуйте нашим фахівцям, щоб обговорити майбутню співпрацю і домовитися про прокат спецтехніки.

Використання міні-погрузчиків

Орендувати міні-погрузчик можна для використання в різних сферах. Зокрема, ця спецтехніка добре показує себе:

  • в укладанні тротуарної плитки, бруківки;
  • під час виконання робіт на садових ділянках і у паркових зонах;
  • під час прибирання снігу та ін.
  • у навантаженні сипучих матеріалів та інших вантажів (наприклад, сміття).

Міні-погрузчик - це спецтехніка, яка незамінна на будмайданчику. Економічні, маневрові агрегати дозволять швидше завершити заплановані роботи. Зверніться до «Бестбуд», щоб отримати консультацію досвідчених фахівців. Вони нададуть відповіді на всі запитання й допоможуть підібрати спецтехніку.

Оренда Міні-погрузчика: Біла Церква, Рокитне, Київська область.

Ми у Фейсбуці: