Дизайн сайта

Дизайн каталога

  • Продаж / послуги
  • Парапети, кришки для забора

Придбати парапети, кришки для забора

Кришки на стовпи і парапети - це накривні елемент, що закриває верхню поверхню колони, стовпа та огорожі. Вони захищають конструкцію від потрапляння вологи.

Кришки на стовпи і парапети - це декоративні елементи, які допомагаю створити неповторний оригінальний стиль вашого забору, вони надають огорожі закінчений і більш естетичний вигляд. Парапєти відрізняються високою міцністю і довговічністю, їм не потрібен спеціальний догляд. Прикрашаючи кам'яні і цегляні огорожі, кришки на стовпи і парапети продовжують термін їх експлуатації, так як вони оберігають конструкцію огорожі або парапету від руйнувань.

Наші парапєти і кришки на стовпи мають високі фізико-механічні показники, високу морозостійкість, високу міцність, низьке водопоглинання.

Невід'ємними елементами конструкції огорож з різних будівельних матеріалів є кришки для стовпів паркану і кришки на стовпи. Такі пристосування (ковпаки для забору) надають забору або стовбу не тільки закінчений загально естетичний вигляд, але і призначені для захисту, яка полягає в запобіганні верхнього шару опорного стовпа від впливу усіляких опадів. Попит на бетонні огорожі безперервно зростає, тому спочатку  слід сконцентрувати свою увагу в напрямку якості стовбів, так як стовп являє собою несучу конструкцію і приймає на себе всю відповідальність - по технології він повинен бути накритий. Кришки на стовпи  бувають декількох різновидів, безлічі розмірів:

Кришки: 30х30,  36х36, 43х43 - 3 вида: під шар, у вигляді медузи та зірка., 45х45, 48х48,  34х44, 55х55см

Парапєти: 45х70,  50х70,  126х26,  100х18см 

 Наші консультанти з радістю і професійно нададуть допомогу в підборі кришок і парапєтів.

0978903720

0968530299

Ми у Фейсбуці: